Kapela Kiks Brass na svatbě: Koutečtí

V srpnu jsme měli možnost si zahrát až (pro nás) v dalekém Velkém Meziříčí. Naštěstí je to pořád po dálnici, takže to bylo hned. :) Z Velmezu nám po svatební hostině poslali tuto krásnou recenzi!

"Měli jsme tuto kapelu na naší svatbě a můžu říct, že to byla nejlepší volba, kterou člověk mohl zvolit.

Všichni říkají, že na svatbě jsou nejdůležitější šaty, místo a jídlo. Ale věřte, že nejvíce vám právě udělá skvělá kapela.
Kiksbrass vytvořil parádní atmosféru tak, že nikdo neseděl. Hrají od moderních písniček po staré klasiky a také zahraniční. Všichni hosté byli tak moc nadšení, že kapele nezbyla ani jedna vizitka ( což o něčem vypovídá). Doufám, že budeme mít ještě nějakou příležitost, aby jsme je znovu slyšeli. TOP kapela DĚEKUJEME!!"
 
My děkujeme, bylo nám ctí hrát pro tak skvělé publikum!

Měli jsme tuto kapelu na naší svatbě a můžu říct, že to byla nejlepší volba, kterou člověk mohl zvolit. Všichni hosté byli tak moc nadšení, že kapele nezbyla ani jedna vizitka (což o něčem vypovídá). Doufám, že budeme mít ještě nějakou příležitost, aby jsme je znovu slyšeli. TOP kapela DĚEKUJEME!

Manželé Koutečtí Velké Meziříčí

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.