Kdo je členem naší kapely?

Adam Solař:  frontman & manažer, zpěv, trubka

Adam Solař frontman & manažer, zpěv, trubka

Adamovi je 30 let a pracuje jako strojní inženýr. Ve volném čase se věnuje své rodině a budování svého vysněného bydlení. 

Jan Přadka: saxofon, kytara & vokál

Jan Přadka saxofon, kytara & vokál

Přáďovi je 26 let a je to kapelový dříč. Pokud zrovna nedrží v ruce saxofon či kytaru, tak nabízí k prodeji nějaký vůz z flotily Škoda auto. Nejraději se vozí ve Škodě Enyaq a nabídne vám ten nejlepší servis pro váš vůz. 

Jiří Kotas: kytara, vokál

Jiří Kotas kytara, vokál

Koty má 32 a je nejstarší z kapely. Hraje na kytaru jako ďábel a ve volném čase se stará o svou zahrádku, pokud ovšem nehledá nějakou ze svých skleněných váz. 

Tadeáš Měrka: baskytara

Tadeáš Měrka baskytara

Tadeášovi je 32 let a je to švagr Tiborovy manželky. Během produkce se tváří jako by tam nebyl, nicméně mezi skladbami je slyšet právě jeho hlas, který to občas pěkně opepří nějakým tím fórem. 

Tibor Měrka: bicí

Tibor Měrka bicí

Timbo má 30 let a je bratrem Tadeáše. Je také strojním inženýrem a ve volném čase pečuje o svoji ženu a dvě malé děti. 

Adriana Navrátilová: zpěv

Adriana Navrátilová zpěv

Adině je 24 let a je jediná žena v kapele, za což si zaslouží zlatého bludišťáka. Miluje kočky a věnuje se dabingu. Kdo ještě neviděl Avatar 2, tak udělal chybu, jelikož právě zde je možnost slyšet její úžasný hlas. 

Vladimír Valenta: klávesy, vokál

Vladimír Valenta klávesy, vokál

Laďa jakožto 19letý je nejmladší člen kapely. Je to muzikant tělem i duší. Umí na klávesy, kytaru, bicí, zajímá se o světelnou i zvukovou techniku, rád sportuje .... Nikdy neví co dřív. 

 

David Mrázek: zvukař

David Mrázek zvukař

Mrázovi je 29 a nyní je hlavním zvukařem kapely. Občas je i řidičem dodávky či správcem zkušebny. Je to náš starosta, který vše vyřeší

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.