O kapele Kiks Brass

Kiks = chyba, Brass = žesťové nástroje 

Název naší kapely odkazuje na úplné začátky v roce 2013, kdy jsme se jako hudební zelenáči sešli v dechovém orchestru ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem. První sestava ve složení dvě trubky - baskřídlovka - klarinet - tuba - bicí  napovídá, že repertoár obsahoval výhradně dechovky a lidové písně. Nicméně velmi brzy jsme si pořídili aparaturu, ke klasickým akustickým nástrojům jsme si každý přibrali jeden moderní elektrický a vydali se na dlouhý a strastiplný road trip po moravských kulturních domech, který nás ovšem maximálně naplňuje.

Nyní s odstupem jedenácti let vidíme, že vybudovat si značku není vůbec jednoduché. Stojí to spoustu úsilí, námahy a odříkání, čehož důkazem je fakt, že ani nám se po dobu existence kapely nevyhly personální změny. Děláme to ale rádi, a věříme, že dokud se budou chtít lidé bavit, budeme tu i my, kteří dokážeme zábavu zprostředkovat.

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.