Kapela Kiks Brass na svatbě: Čechovi

V roce 2016 jsme vyrazili do České Třebové, respektive do Měšťanského pivovaru v Hylvátech v Ústí nad Orlicí, kde byla hostina a večerní program svatby novomanželů Čechových. Celá kapela si svatbu moc užila. Děkujeme za skvělé pohoštění a do společného života všechno nejlepší. Specialitou svatebčanů byl takzvaný blacklist - tedy zakázané skladby z repertoáru. Bylo jich ale pouze několik, takže se nám hrálo bezvadně i bez nich. Děkujeme.

Taky byste nás rádi měli na svoji svatbě? Je to jednoduché :) Stačí poslat poptávku a domluvíme detaily.

Poslat nezávaznou poptávku

Mockrát děkujeme celé kapele. Bylo to skvělé, kapelu si pochvalovali snad úplně všichni - i hosté před pivovarem se ptali, kdo to hraje. Doporučujeme všemi deseti.

Manželé Čechovi Česká Třebová

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.