Kapela na svatbu

V kapele Kiks Brass si uvědomujeme, že svatební den je naprosto výjimečná událost a jakékoli faux-pas je nežádoucí. Proto se snažíme maximálně vyhovět všem požadavkům, které k nám ze strany svatebčanů příjdou.

  • Standardně hráváme od 18:00 do 00:00, ale vše je samozřejmě otázka domluvy.
  • Nabízíme svatebčanům možnost si vybrat píseň k prvnímu tanci novomanželů. Pokud máte požadavek na píseň, která není v našem repertoáru, napište nám prosím co nejdříve (nejpozději však měsíc předem) abychom měli dostatek času si píseň připravit.
  • Pokud budete chtít přehrát jakoukoli skladbu přes naši aparaturu, prosíme Vás, abyste o tom dali vědět nejpozději dva dny předem. Hudbu si prosím přineste na přenosném flash disku nebo na CD.

 

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.