Kapela na ples

První ples, na kterém měla kapela Kiks Brass možnost vystoupit, se datuje k 8. únoru 2014. Pozvání jsme od té doby přijali na farní, hasičské, obecní, městské, maturitní, stužkovací, reprezentační, školní či maškarní plesy. Dovolte nám tedy i k Vám přivést kvalitní a zkušenou muziku.

Myslíme si, že plesy by měly být multižánrové a každý by si měl přjít na "to své". Ples v naší hudební produkci se neobejde bez polky a valčíku, bez cha-chy či tanga ani československých klasik či rockových vypalovaček.

Rádi bychom požádali všechny zájemce o naši produkci na maturitních plesech či stužkovacích večírcích, aby nás alespoň dva dny předem informovali

  • jakou píseň si zvolili pro první tanec maturantů s rodiči
  • pokud mají přichystáno nějaké půlnoční překvapení

Obzvláště v druhém případě bychom chtěli upozornit, že využití kapelové aparatury není možno, pokud o to nebylo zažádáno ve výše stanovené lhůtě.

Poptejte termín nebo se zeptejte na cokoliv

Položky označené * jsou povinné

*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete kapele KIKS BRASS , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.