O kapele

Kiks Brass je sedmičlenná kapela se širokým repertoárem, od řízné dechovky přes taneční pecky až po tvrdý rock. Její současné složení vám nabídne dvě trubky, dva saxofony, dva klarinety, tubu, klávesy, kytaru, baskytaru a o tempo se stará bubeník.

Kapela vznikla v roce 2013, přestože její kořeny sahají až do roku 2011, kdy v Bystřici pod Hostýnem vznikl Dechový orchestr pod vedením Mgr. Vladimíra Češka – dlouholetého trumpetisty legendární dechovky Moravanka. V tomto orchestru dostali členové příležitost ukázat své nadání a táhli svými výkony kapelu vzhůru. V rámci Národní soutěže základních uměleckých škol byl navíc zformován žesťový kvintet, složený právě z členů orchestru, vykazující vynikající výsledky.

Během jara 2013 dostal tento kvintet možnost zahrát si na narozeninách pana Herodese z Ludslavic. Při této příležitosti přibral jako stálou posilu šestého člena. Byl také odhlasován název Kiks Brass, který vymyslel kapelník Adam Solař.

Kapelový repertoár, který se zpočátku skládal výhradně z dechovky, je však postupně rozšiřován o moderní písně známých českých i zahraničních interpretů. Tímto se kapela Kiks Brass stává univerzální plesovou a zábavovou kapelou.

V současné době má kapela odehráno kolem šedesáti akcí a na své konto si neustále připisuje další. Proto děkujeme za podporu a těšíme se, že někdy zahrajeme třeba i Vám.Nádherně hráli na Společenském plese v Bystřici pod Hostýnem děkujeme

Odpovědět

Miruško, děkujeme za pochvalu! 🙂 #kiksbrass

Odpovědět

This is a message to the admin. I discovered your Kiks Brass » O kapele page by searching on Google but it was hard to find as you were not on the front page of search results. I know you could have more visitors to your site. I have found a company which offers to dramatically increase your website rankings and traffic to your site: http://re2l.in/1fe I managed to get close to 500 visitors/day using their services, you can also get many more targeted visitors from search engines than you have now. Their services brought significantly more visitors to my website. I hope this helps!

Odpovědět

Did you just create your new Facebook page? Do you want your page to look a little more „established“? I found a service that can help you with that. They can send organic and 100% real likes and followers to your social pages and you can try before you buy with their free trial. Their service is completely safe and they send all likes to your page naturally and over time so nobody will suspect that you bought them. Try the service for free here: http://v-doc.co/nm/39zu3 Unsubscribe here: http://corta.co/eXu

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *